Наш телефон
067-430-87-22

Інтерфейс підключення фар - подвійний вхід

176€
  • Виробник:LazerLamps
  • Модель:CAN-LZR
  • Наявність:На складі

Інтерфейс шини CAN Lazer забезпечує ефективне рішення для виявлення активності як дальнього світла, так і бічних / габаритних вогнів, коли неможливо виявити сигнал 12 В на задній частині стандартних фар.

Інтерфейс, розроблений у співпраці з британським виробником CanM8, може визначати виходи як дальнього світла, так і бічного / габаритного світла, що робить його ідеальним рішенням для всіх світлодіодних прожекторів, схвалених Lazer E-mark. Кожен інтерфейс поставляється із спеціальним комплектом проводки для спрощення установки, а також сумісністю з нашим безконтактним зчитувачем, що усуває необхідність в металевому з'єднанні з проводами CAN-Hi і CAN-Lo автомобіля.

Інтерфейс включає в себе багатофункціональний мініатюрний світлодіодний індикатор стану, який вказує на правильне підключення до системи CAN, наявність активності CAN і підтвердження того, що ідентифікатор CAN був розпізнаний.

Придбання інтерфейсу шини CAN Lazer дозволить отримати доступ до інструкцій з установки для конкретних автомобілів, які можна завантажити з програми CanM8.

Примітка. Цей продукт не слід плутати з інтерфейсом CAN Duo з виходами High Beam і Speed ​​Pulse для використання з Triple-R 1 250 Smartview.

Характеристики
Країна виробник
Великобританія
Гаратнія
5 років
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!