Наш телефон
067-430-87-22

Про LAZER

Про LAZER LAMPS

Ми є офіційним представником LAZER LAMPS в Україні!

З моменту свого заснування у 2010 році, британський виробник Lazer Lamps Ltd був в авангарді світлодіодних технологій, пропонуючи своїм клієнтам продукцію світового рівня та встановлюючи стандарт в автомобільних допоміжних освітлювальних рішеннях. Поєднуючи в собі конкурентоспроможність, що перевершує продуктивність і стандарти якості автомобілів, продукція Lazer визнана лідером у своїй галузі.


З гордістю виробляючи продукцію у Великій Британії, компанія Lazer презентувала провідні на ринку продукти, керовані директором компанії Беном Расселом-Смітом, який з 2002 року працює в авангарді автомобільного освітлення, керує проєктами із зовнішнього освітлення в Європейському технічному центрі Nissan та в Ford.


Toyota LMP1

"Ми є лідерами в автомобільному освітленні, і тепер стало ясно, що наші продукти зробили це. Знову і знову наші продукти забезпечують зниження ваги та покращення продуктивності порівняно з іншими рішеннями освітлення від провідних виробників та власників брендів."

[Ben Russell-Smith, Director]

 

  

Lazer Manufacturing Unit (1)

 

Британська фабрика опікується всіма аспектами побудови продукту, зокрема й остаточним витоком та фотометричними випробуваннями згідно з вимогами ЄЕК ООН про відповідність виробництва. Важливо відзначити, що поверхневий монтаж компонентів на друкованих платах виконують на нашому вторинному об'єкті лише за 30 хвилин, що забезпечує повну відстежуваність і контроль наскрізного виробничого процесу. Обидві установки, акредитовані відповідно до стандарту ISO9001 і розташовані в центрі високотехнологічних підприємств, від автомобільної промисловості до оборонної та космічної галузей, Lazer завжди залишатимуться в авангарді новітніх технологій і методів виробництва, які забезпечують продуктивність, якість і надійність. 

Lazer Manufacturing Unit (2)"Ви не можете ризикувати якістю продукції, її треба розробляти самостійно від початку, підкріплюючи великим тестуванням. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим клієнтам 5-річну гарантію на всі наші продукти; ці вогні створені для треку/ралі/ралі-бою/позашляхових перегонів".

[Бен Рассел-Сміт, директор]

 


 

Оскільки безперервний розвиток продукту є пріоритетом, а міжнародна дистриб'юторська мережа розширюється по всьому світу, Lazer Lamps - компанія з великими планами на майбутнє!