Наш телефон
067-430-87-22
Fiat

Fiat

Додаткові фари на Fiat від Lazer: переваги і вибір

Британська компанія Lazer була заснована в 2010 році. Ця фірма пропонує кращі автомобільні світлодіодні технології. Британська фабрика займається всією збіркою продукту, включаючи остаточні випробування техніки. Lazer - лідер на ринку автомобільного освітлення. І додаткові фари, які пропонує дана фірма, доводять це.

Особливості та різновиди

Згідно з правилами дорожнього руху автомобілісти зобов'язані встановлювати на свої машини пристрої для освітлення дороги. Крім вимог вони також дуже зручні.

Після деякого часу обкатки авто водій приймає рішення придбати допоміжні освітлювальні прилади. Сучасний ринок пропонує величезний вибір аксесуарів. Вони можуть відрізнятися за матеріалами, кольорам, цінами, характеристиками.

В основному виділяють такі типи даних елементів:

  • денного світла - вигідна альтернатива пристроїв ближнього освітлення, мають автоматичне включення;
  • протитуманні - світять в довгохвильовій області, промінь прямий і рівний, монтуються якомога нижче;
  • ближнього світла - включаються перед початком поїздки, особливо в зимову пору року;
  • прожектори - володіють потужною світловий силою, встановлюються на легкові машини;
  • водійські - призначені для далекої видимості дорожнього полотна.

Допоміжні прилади потрібні для кращого розпізнавання машини в загальному потоці. Покращена видимість авто з таким освітленням обумовлюється разнонаправленностью холодного світла. Потужність ламп може становити близько 6 Вт.

Також доп фари Fiat покращують зовнішній вигляд автомобіля, надають йому більш естетичний вигляд.

Переваги використання додаткового світла

Звичайних освітлювальних аксесуарів не завжди буває достатньо навіть в денний час при нормальній погоді. Під час дощу або тумані штатні прилади можуть створювати світлову завісу перед автомобілем. Тим самим вони заважають не тільки водієві, але і зустрічним машинам.

Для вирішення цієї проблеми можна купити додаткові фари Фіат, які за рахунок своїх технічних особливостей не засвічують простір. Їх конструкція повинна відповідати правилам дорожнього руху.

Додаткові елементи для освітлення допомагають при їзді по крутих гірських дорогах особливо в темний час доби. В умовах поганої видимості ці аксесуари виконують роль габаритних пристроїв. Вони знижують ймовірність зіткнення автомобілів, а також допомагають побачити всі нерівності дороги.

Підбір та особливості установки

На сьогоднішній день ринок пропонує великий вибір освітлювальних приладів для Fiat. Протитуманні ліхтарі розрізняються за технічними характеристиками і зовнішнім виглядом. При виборі важливо враховувати останній пункт, щоб аксесуари гармоніювали з дизайном авто.

Практично всі моделі відрізняються міцністю, мають герметичний корпус. Слід звертати увагу на наявність стійкості до високих і низьких температур у противотуманок. Також буде корисно, якщо конструкція розбірна. В такому випадку можна буде легко замінити перегорілі лампочки самостійно.

У багатьох допоміжних пристосувань є функція регулювання кріплення у всіх площинах. Ця особливість також буде не зайвою при монтажі.

При виборі освітлювальних приладів необхідно звертати увагу на потужність. Слід співвідносити її з можливостями генератора машини.

Доп фари Фіат зазвичай встановлюються нижче штатних освітлювальних аксесуарів. Це важливий момент особливо при монтажі протитуманних пристроїв. Так вони зможуть забезпечити максимальну видимість при самому щільному тумані.

Придбання додаткових фар

Якісні освітлювальні прилади можна придбати в інтернет-магазині Lazer. Вся оптика зроблена в Британії і відрізняється високою якістю. Дається гарантія 5 років на всі пристрої в каталозі.

Купити додаткові фари Fiat можна з доставкою зручним способом по всій території України. Привоз можливий транспортною компанією або кур'єрською службою. Надається повний комплект для установки, докуповувати нічого не буде потрібно. Оформити замовлення можна на сайті за допомогою кошика покупок, або зв'язавшись з менеджером інтернет-магазину.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Категорії