Наш телефон
067-430-87-22
Volkswagen

Volkswagen

Як вибрати додаткові фари для Volkswagen?

Часто у водіїв виникає потреба в покупці додаткових фар, так як стандартні не дають достатньої кількості світла. Підбір таких елементів для машини - процес, що вимагає консультації у фахівців. Як же підібрати доп. фари volkswagen?

Види додаткового освітлення

Перед покупкою додаткового світла потрібно вирішити, який вид буде найбільш підходящим. Для обладнання авто можуть використовуватися:

  • галогенні;
  • ксенонові;
  • світлодіодні лампи.

Перші світять дуже яскраво в порівнянні з іншими. Таке світло краще використовувати для протитуманних фар. Ксенонові лампи світять яскраво, проте біле світло сильно сліпить водіїв зустрічного транспорту. Світлодіодні лампи аналогічні по яскравості, однак не сліплять і максимально економні - найбільш оптимальний варіант для оформлення додаткового світла.

Види світлодіодних ламп

Світлодіодні, в свою чергу, бувають розсіюючими, точковими і комбінованими. Найбільш підходящі доп. фари фольксваген - розсіюючі або комбіновані. Діоди завжди включаються одночасно і окремо не працюють.

Розсіюючі світлодіоди підходять для установки на місце фар ближнього світла і в якості додаткового освітлення. Завдяки їм забезпечується максимальний кут огляду і видимість до 120 метрів. Точкове світло використовується для далекоого підсвічування, так як має кут огляду не більше 8 градусів. При установці комбінованого варіанту перша лінза дає точкове світло, а друга - розсіює. Так можна регулювати кут огляду.

На що звертати увагу при покупці?

Найважливішими параметрами вибору є яскравість світла і період експлуатації, який вказаний виробником. Купити додаткові фари volkswagen просто, важливо отримати якісну консультацію і звертати увагу на характеристики.

Потрібно дивитися не тільки на вартість товару. Чим довше прослужить фара, яку купують, тим більше грошей буде зекономлено на заміні. Як то кажуть, скупий платить двічі. Найкращий потік світла дають білі діоди. Найкраща світлова температура - 4300К.

Варто звернути увагу на характеристики автомобілів, для яких підходить той чи інший набір фар. Є освітлення для праворульних машин, а є для авто з лівим кермом. В описі можна знайти інформацію, що стосується експлуатації. У ньому є ряд позначень:

  • З - ближній;
  • R - дальній;
  • S - прожекторний;
  • H - галоген;
  • PL - розсіювач пластиковий.

Придбання доп. світла для фольксвагена від компанії Lazer

Компанія Lazer - англійський виробник, який створює якісне освітлення для автомобілів з початку 2000-х років. Компанія керує виробництвом світлодіодного зовнішнього освітлення для автомобілів в технічному центрі Європи Nissan, а також Ford.

На нашому сайті представлений широкий спектр товарів для автомобілів різних виробників. У нас кожен знайде відповідне освітлення для своєї машини. Навігація сайту дозволяє створити зручний фільтр для підбору по марці авто і його моделі.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)
Категорії